Cam Tasarımı

Cam Teraslar

Cam teras tasarımı için sınırsız olanaklar sunmaktadır. Cam balkon ve cam korkuluk ile dış mekan alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Bahçenizin veya dış yaşam alanlarınızın şekli veya büyüklüğü ne olursa olsun, aklınızdan geçenleri tam olarak aktarabilen akıllı çözümlerden ilham alın.

Cam Teras Tasarımı

Cam korkuluk, kereste veya çelik gibi alternatif korkuluk türlerine göre birçok avantaj sunar. Paslanmayacak, boyaya ihtiyaç duymayacak, şeffaf olduğu için manzaraları koruyor ve elbette muhteşem görünüyor.

Dolayısıyla, cam korkuluk kullanarak kendi cam teras tasarımınızı düşünüyorsanız, başlamanıza yardımcı olacak en sevdiğimiz fikirlerden bazıları şunlardır:

Çatı terasları

Çatı terasları ve balkonlar popüler bir ev geliştirme sistemidir ve nedenini görmek kolaydır. Çevresindeki manzaranın tadını çıkarmak ve evinizin yaşam alanını genişletmek için harika bir fırsat sunmaktadır.

Burada cam korkuluk, cam terasınızda veya balkon tasarımınızda mükemmel bir hava katar. Kesintisiz görüş sağlamakla kalmaz, rüzgarlı günlerde bile temiz hava almanızı sağlayan bir rüzgar tampon görevi görür. Rüzgarlardan etkili bir koruma olarak, cam korkuluk 1,8 metreye kadar inşa edilebilir. En rüzgarlı çatı teraslarında veya açık balkonlarda bile, siz ve bitkileriniz korunabilir.

Kavisli cam düşünün

Cam korkuluk tasarımındaki yenilikler, iyi görünümlü oldukları kadar ekonomik olan, kavisli cam balkonlar ve korkuluklar üretmemizi sağladı. Ek bir avantaj, eğrinin doğal gücünün, korkuluk uzunluğuna bağlı olarak daha az destek direklerinin gerekebileceği anlamına gelmesidir.

Çağdaş temiz tasarım

Cam korkuluk, cam teras tasarımınıza temiz, çağdaş ve zarif bir bariyer eklemek için güzel bir yoldur. İster yapısal cam çerçevesiz sistemin basit hatlarını tercih edin, isterse bir yandan küpeşte ile manzarayı tercih edin ve manzaranın tadını çıkarın – seçim sizin.

Şeffaf cam korkuluk, çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı kapalı ve güvenli tutarken, cam terasınızdan manzarayı koruyabileceğiniz anlamına gelir.

Kendinden destekli yapısal tam çerçevesiz sistem tabanda güvenli bir şekilde tutulur ve dik desteklere ihtiyaç duymaz. Kolay temizlenen sertleştirilmiş lamine cam ile, bu çok yönlü korkuluk, herhangi bir cam teras tasarımı ve ayarını tamamlar. Yarı çerçevesiz seçenek aynı yapısal cam sistemine basit bir temiz tutturulmuş küpeşte getiriyor.Alternatif olarak, Orbit ve Aerofoil cam korkuluklar size görsel bir seçenek sunmaktadır.

Cam teras tasarımına renk katın

Renkle yaratıcı olabilir ve cam teras tasarımınızın bir açıklama yapmasını veya stil temalarını evinizden eşleştirmesini sağlayabilirsiniz. Orbit ve Aerofoil korkuluk profillerimizle dört standart renk seçeneği sunarken, camın rengi açık, şeffaf veya opak olabilir.

Bazı müşterile gizlilik için renkli gölgeler seçerler veya sadece mevcut pencere ve kapı çerçevelerini eşleştirebilirler.