Cam Kapı

Cam Dokunuşlar Kapınıza Gerçek Bir Fark Yaratabilir

İçeride ya da dışarıda yeni bir kapı, evinize bir renk vermenin hızlı ve basit bir yoludur, ancak bazen bir bütçe çok sayıda yeni kapıya yetmeyebilir. Bu durumda sadece kapı aksesuarlarını değiştirmek büyük bir fark yaratabilir ve bütçeyi zorlamaz. Daha önce var olana benzer bir stili takip ederek ya da biraz farklı bir şeyle değiştirerek veya tamamen yeni bir görünüm vermek için değiştirebilirsiniz.

Stil deyimi

Belirli bir stili kapsülleyen bazı aksesuarlar ekleyerek çok eğlenebilirsiniz, cam kapı mobilyalarında çok popüler bir görünüme sahiptir ve hareketin kıvrımlı çizgileriyle çok şık bir görünüm yaratmak çok kolaydır. Cam yeni bir kapıya klasik bir görünüm kazandırmanın harika bir yoludur, çünkü stilin bütün noktası, doğanın çizgilerini ve şekillerini, zaten var olan her şeyle harmanlanacak bir sanat tarzında evlere getirmektir. Paris ve Barselona gibi birçok şehir hala sokak cephelerinin bir parçası olarak cam özelliklerine sahip ve bir yüzyıl önce ilk kurulduğunda olduğu gibi bugün de güzel görünüyor. Ortaçağ tarzı menteşeler ve tokmaklar ile daha da ileri gidebilir ya da paslanmaz çelikten minimalizmle gelebilirsin; stilleri tek bir kapıda karıştırmadığınız sürece harika görünecektir.

Yeni bir görünüm

Masif ahşap kapılarınız varsa, bunları bir kat dolgunlaştırıcı veya balmumuyla orijinal güzelliğine geri getirebilirsiniz. Kullandığınız kapı aksesuarlarını yeniden düşünürseniz, yeni bir görünüm vermek çok kolay. Yeni bir kapı tokmağı seti, herhangi bir görünüme hemen bir tarz verebilir ve yeni menteşeler ve yeni bir mektup kutusuyla bağlarsanız, bu görünüm yeni bir kapı aldığınıza dair birçok arkadaşınızı kandırır. Bir ziliniz olsa bile, sizin hakkınızda bir şeyler söyleyen korkak bir tokmağa sahip olmak çok eğlencelidir – kapıyı açmadan önce herhangi bir ziyaretçinin yüzünde bir gülümseme olacaktır. Bir tokmaktan hoşlanmıyorsanız, posta kutularının çifte bir amacı olabilir; bunların çoğu, nakavt için kullanılabilecek bir tutamaç içerir ve bu, posta geldiğinde uyarılmak için harika bir yoldur.

İçini unutma

İç kapılar da yeni aksesuarlar ile tazelenebilir ve elbette özellikle çocuk odaları ile eğlenebilirsiniz. Ortaçağ kapı menteşeleri ve halka kapı kolları ile tamamlanmış bir kalenin girişine benzeyen bir kapıya ne kadar küçük bir prens ya da prenses dayanabilir ki? Daha ciddi olmak için, entegre kilitli temiz ve fonksiyonel bir tutamak, herhangi bir banyo kapısını güçlendirir ve ekstra cıvata ihtiyacını ortadan kaldırır – çoğu çocuk başparmak döndürme kilitlerini idare edemez, bu da küçükleriniz varsa daha güvenli hale getirir.