Cam Havuz Korkulukları

Cam havuz çitinin beş şaşırtıcı faydası

Birçoğumuz için, havuz mülkün en önemli parçalarındandır. Havuz çitiniz bunun üzerinde çok fazla etkiye sahiptir – göze çarpan, zahmetsiz bir çit, sabrınızı hızlı bir şekilde test ederken, görsel açıdan çarpıcı, az bakım gerektiren bir çit havuzun keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Bir cam havuz korkuluğunun çok bilinen yararları vardır. Ahşap veya metal çitlerin aksine, çürümez veya paslanmayacaktır. Bu dayanıklılık, mülkünüzün değerini arttırır – zira cam panelin havuz alanınıza verdiği şıklık ve prestijin göz alıcı havası gibi.

  1. Çocuk güvenliği?

En başta çocuklar havuzda tırmanmayı, atlamayı, tüm çevikliklerini sergilemeyi çok severler. Diğer çitlerden farklı olarak, şeffaf bir havuz çiti her zaman havuz başında çocuklarla ilgisiz bir saati koruyabileceğiniz anlamına gelir. Özetlemek gerekirse, piyasada bir cam havuz çitinden daha güvenli bir alternatif bulamazsınız.

  1. Rüzgar kıran…

Hepimiz serinletici bir dalış yapmanın neye benzediğini biliyoruz, sadece havuzdan çıkıp rüzgârın şiddetli sarsıntısını hissetmek kimsenin hoşuna gitmez. Bununla birlikte, birçok alternatif çit malzemesinden farklı olarak, bir cam havuz çitinin sağlam paneli etkili bir rüzgâr kıran görevi görür. Süzülen güneş ışığından yansıyan güneş ışığı, en sevdiğiniz güverte sandalyesinde havuz başında dinlenirken hafif bir sıcaklık sağlar.

  1. Daha çok yeşil

Filtrelenen güneş ışığı sadece rahatlamak için harika değildir. Havuz alanınıza daha iyi ışık girmesi, havuz çitinizin etrafında bitki yetiştirebileceğiniz anlamına gelebilir. Bir cam havuz çiti, arka bahçenizin görsel olarak daha büyük görünmesini sağlayabilir.

  1. Daha steril

Düz, pürüzsüz cam paneller ayrıca, ağlar ve yuvalar oluşturmak için eşek arıları ve örümcekler için daha az sayıda köşe, kraker ve pürüzlü yüzeylerin olduğu anlamına gelir. Eğer meraklı çocuklar havuzunuzu kullanıyorlarsa bu daha da fazla bir bonus haline gelir, çünkü buralarda ürpertici böcekler tarafından ısırılma veya ısırılma riskini azaltır.

  1. Göster ve parlat

Ahşap bir çitin yağlanması veya bir metal çitin yeniden boyanması ve paslanmasına karşı koruma olsun, piyasadaki alternatiflerin talep ettiği dikkat ve emek, hiçte eğlenceli değildir. Bu endişeyi zihninizden bir cam havuz çiti ile temizleyebilirsiniz – tek yapmanız gereken mükemmel bir görünüm ve mükemmel bir görünüm sağlamaktır, ona bir miktar ılık su ve sıvı sabunla bir mendil yetebilmektedir.