İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Ankara Albert Genau Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri Yetkili İmalatçı Ana Bayii

Cam Korkuluk Çeşitleri

Cam Korkuluk Çeşitleri

Cam Korkuluk Çeşitleri

Cam Korkuluk Çeşitleri

Görüntüleme Sayısı : 462

Cam korkuluklar nelerdir ve bunları nerede kullanabilirsiniz?


Cam korkuluklar, eviniz veya işiniz için çok yönlü iç ve dış mekan çitleri ve bariyer çözümleridir. Herhangi bir estetik tasarıma kolayca uyum sağlarlar, mevcut peyzaj veya iç donanımlarınıza uyarlanabilirler ve güvenlik veya stilden ödün vermeden mekanınızı kendinize ait hale getirmek için aradığınız güvenliği ve görsel temayı sağlarlar.

Neden cam korkulukları düşünmelisiniz?


Cam korkuluklar güvenlidir. Ömür boyu garanti ile darbelere dayanıklı ve destekli sertleştirilmiş bir malzemeden üretilmiştir, böylece havuzlar, yüksek balkonlar veya merdivenler gibi tehlike alanlarının aileniz, personeliniz ve müşterileriniz için uygun şekilde korunduğundan emin olabilirsiniz.


Cam birçok estetiğe uyum sağlar. Alanınızın görünümünü ve hissini değiştiren yüksek bir tasarım etkisine sahip olabilir. Cam, modern ve çok yönlüdür. Cam korkuluklar ayrıca musluklar, bağlantılar ve korkuluklar gibi özelleştirilebilir bağlantı parçaları ile birlikte gelir, böylece istediğiniz görünümü oluşturabilirsiniz.


Cam görüşünüzü korur. Balkonlar ve verandalar için, temyizlerin çoğu, arkanıza yaslanıp rahatlayıp manzaraya hayran olabilir. Cam korkuluklar, bu tarz çitler için en kesintisiz seçenek olup, görünümünüzü korumanıza ve doğal manzara güzelliğinin bozulmamasına, tehlikeye girmesine ya da başka bir şekilde engelleyici bariyerler tarafından engellenmemesine yardımcı olur. Cam, minimal tıkanıklık ile manzaraya karışır.

Dış kullanım alanları


Cam havuzunuz için mükemmel bir çit oluşturur. Aileniz veya ziyaretçileriniz için güvenli bir bariyer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda havuz çiti yasal bir zorunluluktur. Çekici arka bahçe varlığınızı ve aile alanınızı sergilemek için daha iyi bir yol var mı? Havuzunuzun tasarımından kaçınmayacak saydam bir çitle değil, aynı zamanda yasal yükümlülüklerinizi de yerine getiriyor musunuz?
Cam korkuluklar, balkon veya veranda için harika bir çittir. Görüşünüzü koruyor ve kullanıcıları güvende tutuyorlar. Buna ek olarak, işletmenizin ziyaretçilere ya da yoldan geçenlere vitrine geçmesine yardımcı olabilirler. Bunlar, bir mağazaya ya da toplumdaki görünürlüğünüzü artırmaya yardımcı olabilecek bir çalışma alanına açılan bir pencere görevi görür.

İç kullanım alanları


Cam ayrıca iç alanların güvenliğini sağlamak için harika bir yoldur. Bir odayı birbirine harmanlayarak ışık ve açıklık hissi veren şık, modern bir görünüm kazandırabilir. İyi bir aydınlatmayla eşleştirilmiş, aynı zamanda bir ofis veya showroom için mükemmel olan, birden fazla seviyeyi içeren sürekli bir iç alan yaratmaya yardımcı olacaktır.

Evde cam, pencerelerden doğal ışıkların diğer alanlara girmesine yardımcı olacak ve yine ışık dolu modern bir tasarım yaratacak.
Cam korkuluklar modern tasarım için uyarlamalı ve sezgisel bir çit çözümüdür. Mevcut estetiğe uyuyor, görüşünüzü koruyor, iç bölgelere ışık tutuyor ve güvenliği koruyor.